Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Warszawa - Bieszczady, wyjazd w piątek po południu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Warszawa - Bieszczady, wyjazd w piątek po południu

    himi, wiem ale mam już 2 czarne kombi...chyba potrzebuję zmiany koloru... tylko jaki? napewno nie "beż cappucino"
    Leon 1.6 16V 105 KM

  • #2
    Warszawa - Bieszczady, wyjazd w piątek po południu

    Wyjeżdżam jutro o 16 z W-wy (wiem wiem, ale nie mam wyboru) i jadę trasą przez Radom, Rzeszów i Sanok w okolice Lutowisk. Trasa, którą otrzymałem: Warszawa - Procisne · Ride with GPS nie jeździlem tamtędy nigdy i stąd moje pytanie, czy jest to optymalny wariant, gdzie należy się spodziewać utrudnień i ew. jakieś objazdy korków?
    korek na wylotówce do Janek sobie objadę, chodzi mi o trasę dalej, począwszy od przedmieść Radomia.
    Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

    Komentarz


    • #3
      Waśka, W Opatowie było wahadło, bo kładli nową nawierzchnię jak jechałem pod koniec września. Może już zrobili, a jak nie to trzeba odstać za 15-20min. Do Rzeszowa lecisz bez problemu i dalej prosta droga. Udanego wypoczynku w Bieszczadzkiej Puszczy.
      Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

      _______
      Piotr

      Komentarz


      • #4
        Dziękuję. Google maps podaje jakieś utrudnienia przed Rzeszowem i potem w okolicach Niebylca. Aktualne to jest?
        Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

        Komentarz


        • #5
          Waśka, jeszcz na stronie GDDKiA mogą być informacje o utrudnieniach. Na Targeo spróbuj wpisać trasę i zaznaczyć utrudnienia, powinny się wyświetlić roboty.
          Pisał Sebastian

          Komentarz


          • #6
            Waśka, Hmm, przed Rzeszowem jak jechałem tydzień temu nie zauważyłem nic niepokojącego. Napisz do kolegi jureqj (on tamtędy kursuje na bieżąco). W Lutowiskach polecam karczmę "Wilcza jama". Zawsze jadałem jak jeszcze byli w Mucznem i jedzenie suuuper.


            W Kolbuszowej uważaj na radar SM, a w obrębie Rzeszowa na Mondeo.
            Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

            _______
            Piotr

            Komentarz


            • #7
              Do Radomia był bardzo gęsty ruch i kilka razy niezbyt długo stałem (ostatecznie ruszyłem o 19 z Piaseczna) ale potem juz luzik. Po drodze zero rozkopów itp utrudnień.
              Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X